• Wakacje
   • Wakacje
   • ZT Zwierzyniacy
     • Turniej szachowy

      02.06.2024

      Dnia 29.05.2024 odbył się (szósty w tym roku szkolnym) turniej szachowy. Turniej rozegrano z okazji Dnia Dziecka, startowało 12 uczniów. Wyniki: 1 Czochra, Jakub 6b 4 pkt 2 Łosiewicz, Wojciech 6a 4 pkt 3 Wasąg, Elżbieta 6a 4 pkt 4 Zdzioch, Bernard 3b 3 pkt 5 Dziwota, Aleksander 6b 3 pkt W kategorii klas I - IV: 1 Zdzioch, Bernard 3b 2 Czochra, Nikodem 1b 3 Szewczuk, Paweł 4b W kategorii dziewcząt: 1 Wasąg, Elżbieta 6a 2 Ulanicka, Hanka 5b 3 Jarecka, Amelia 5b

     • Cinderella Mix

      02.06.2024

      Anglojęzyczne koło teatralne klasy VIb z gościnnym udziałem Hani Ulanickiej z klasy Vb z dumą prezentuje fotorelację z występów, które odbyły się w naszej szkole wczoraj i dzisiaj. Przedstawienie pod tytułem Cinderella Mix czyli w wolnym tłumaczeniu Zwariowany Kopciuszek obejrzały pięciolatki z Przedszkole Samorządowe im. Wandy Cebrykow w Zwierzyńcu i Niepubliczne Przedszkole Motylek oraz wszyscy uczniowie klas 0-III. Była to nie tylko rozrywka, ale też ciekawa lekcja języka angielskiego bo aktorzy mówili w tym języku. Młodzi adepci sztuki aktorskiej spisali się na medal, a dowodem na to były kolejki chętnych ustawiających się do wspólnych zdjęć. Ostrzegamy, że zdjęć będzie dużo bo wszyscy prezentowali się tak doskonale, że bardzo trudno było wybrać najlepsze ujęcia

     • Dzień Matki

      02.06.2024

      26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. W tym szczególnym dniu, w kościele parafialnym, uczniowie klas 0-III słowem i piosenką wyrazili wdzięczność za matczyną miłość oraz za serce, które zawsze rozumie i wybacza.

     • Wycieczka po Beskidzie Niskim

      26.05.2024

      W dniach 20-21 uczniowie z klas: 5a, 5b, 5w, 6w i 8a wybrali się na dwudniową wycieczkę. Pierwszego dnia zwiedzili Zamek w Łańcucie, jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce słynącą ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Dodatkową atrakcją była wizyta w Storczykarni. Po południu obejrzeli ruiny zamku w Odrzykoniu, a dzień zakończyli wizytą w pijalni czekolady. Poranek kolejnego dnia rozpoczęli wędrówką do Ściany Olzy w Rudawce Rymanowskiej - wspaniałej 30 metrowej ściany skalnej o niezwykle ciekawej strukturze oraz barwie. Szczyt ściany porośnięty jest lasem. Przyglądając się bliżej samej ścianie, można zaobserwować niejako zdeformowane warstwy, które w połączeniu z różnymi kolorami tworzą fantastycznie wyrzeźbioną nierównomierną powierzchnię. Następnie zwiedzili kopalnię ropy naftowej w Bóbrce, obecnie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza. W Centrum Dziedzictwa Szkła poznali historię znanego od dziesięcioleci w Polsce i na świecie krośnieńskiego szkła. Obejrzeli proces produkcji i zdobienia szkła. W sali wystaw czasowych zapoznali się z ekspozycjami prezentującymi zarówno szkło artystyczne, wykonane przez najlepszych polskich twórców oraz użytkowe – wspaniałe przykłady najwyższego kunsztu wzornictwa użytkowego. Wycieczkę zakończyli wędrówką po malowniczym Rezerwacie Prządki założonym w 1957 roku. Rezerwat znany jest z niezwykłych formacji skalnych.

     • Wycieczka do Rzeszów

      26.05.2024

      W piątek klasa VIb wybrała się na wycieczkę do Rzeszowa. Uczniowie odwiedzili Piwnice Rzeszowskie, gdzie mogli nie tylko poznać historię Rzeszowa opowiedzianą przez przewodnika, ale też wziąć udział w interaktywnej grze i zdobywać wirtualne dukaty wykonując kolejne, ciekawe zadania. Uczniowie odwiedzili też Fly Park, gdzie wspaniale bawili się na trampolinach. Wizytę zakończyli słodko, zaglądając do fabryki czekolady, gdzie wielu z nich nabyło słodkie upominki z okazji zbliżającego się Dnia Mamy.

     • Pracownia OZE

      25.05.2024

      W dniu 24 maja br. w godzinach od 10 do 15, uczniowie klas siódmych i ósmych propagowali większe wykorzystywanie OZE na terenie naszej gminy i nie tylko. Rozdawali ulotki, pokazywali przez siebie stworzone na tę okazję plakaty oraz służyli informacjami, które sami zdobyli. Swoje punkty mieli ulokowane m.in. koło Kościółka na Wodzie, Zwierzyńczyka oraz na dreptaku. W galerii sami możecie Państwo obejrzeć ich działania.

     • Wycieczka do Janowa Lubelskiego

      22.05.2024

      Hej! To my- uczniowie klas czwartych. 10 maja byliśmy na wycieczce w Janowie Lubelskim w parku rekreacji Zoom Natury. Zwiedziliśmy 4 Laboratoria Wiedzy, które prezentowały najciekawsze informacje z zakresu botaniki i zoologii. W Laboratorium Recyklingu i Energii poznaliśmy różne źródła wykorzystywania energii, zaś w Laboratorium Awifauny i Troposfery niezwykłe zjawiska atmosferyczne. Potem przyszedł czas na rywalizację podczas rozwiązywania zagadek w ramach gier terenowych. Przy pizzy i herbacie dzieliliśmy się swoimi wrażeniami. Na koniec przyszedł czas na park linowy. Większości z nas udało się pokonać trasę zieloną. To był dobry dzień- pełen atrakcji, spędzony na świeżym powietrzu.

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Sobota 13.07.2024
  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

   programie InstaLing dla szkół

   Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie

   Twoje Dane Twoja Sprawa

  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 711610