• ZT Zwierzyniacy
     • Produktów ekologiczne sprzedawane w lokalnym sklepie

      19.03.2024

      Dzięki uprzejmości personelu ze sklepu spożywczego Delikatesy Centrum w Zwierzyńcu, dzieci z oddziału przedszkolnego 0b mogły poszerzać swoją wiedzę na temat produktów ekologicznych sprzedawanych w lokalnym sklepie. Z ciekawością obserwowały i wyszukiwały produktów, które mają najwięcej wartości odżywczych, oraz z łatwością dokonywały ich klasyfikacji na poszczególnych szczeblach piramidy żywieniowej. Wycieczka do lokalnego sklepu zorganizowana została w związku z realizacją programu edukacyjnego " Skąd się biorą produkty ekologiczne". Dziękujemy miłym Paniom w sklepie 😊😊😊

     • Obóz narciarski w uroczej miejscowości Kluszkowce.

      19.03.2024

      W ubiegłym tygodniu klasa 6A sportowa wzięła udział w obozie narciarskim w uroczej miejscowości Kluszkowce. Podczas pobytu dzieci pod okiem instruktorów uczyły się bezpiecznego zachowania na stoku, podstaw narciarstwa zjazdowego i snowboardu, a zaawansowani narciarze i snowboardziści doskonalili już nabyte umiejętności. Podczas pięciodniowego pobytu nie zabrakło innych atrakcji: wycieczka do Zakopanego, aquaparku, ale również integracji podczas różnorodnych gier I zabaw. Był to obóz pełen wysiłku, pracy nad własnym ciałem i słabościami, ale naszym narciarzom nie zabrakło ducha sportowego oraz dobrego humoru.🤗😄 Opiekunowie: Iwona Kozioł, Milena Czochra, Jakub Czochra, Marcin Sirko

     • Zajęcia pozalekcyjne

      04.03.2024

      Kolejne zajęcia pozalekcyjne z klockami Lego SpikePrime. Tym razem uczniowie z dużym zaangażowaniem budowali modele według własnych pomysłów, które następnie zaprogramowali. Zajęcia maja na celu rozwijanie umiejętności programowania i robotyki, oraz innych umiejętności XXI wieku takich jak:

      - logiczne i algorytmiczne myślenie,

      - myślenie komputacyjne,

      - umiejętność pracy w grupie,

      - umiejętność rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia.

      Opiekunem zajęć jest Pani Małgorzata Sankowska-Janeczek

     • Ogłoszenie

      04.03.2024

      Do dnia 18.03.24r (poniedziałek) w naszej szkole będzie trwała 24 edycja akcji ,,Góra Grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom.

      Szkolny Klub Wolontariatu ogłosił konkurs Na Największą liczbę zebranych monet w kategorii klas: 0 – 8. Zbieramy monety o nominałach 1,2,5 groszy (można i inne).

     • Zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy

      28.02.2024

      23.02.2024r. pani Grażyna Cieplak - szkolna pielęgniarka przeprowadziła z uczniami klasy 3a zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Najpierw dzieci obejrzały film instruktażowy "Ratujemy i Uczymy Ratować". Następnie podczas pokazu i części teoretycznej, dowiedziały się o podstawowych zasadach udzielania pierwszej pomocy oraz poznały procedury postępowania w sytuacjach trudnych. Same mogły wcielić się w rolę ratownika i osoby potrzebującej pomocy, ćwiczyły również na fantomach.

     • Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

      22.02.2024

      16.02 w Zamościu odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły zajęły I miejsce wygrywając wszystkie mecze i awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Kraśniku. Skład reprezentacji dziewcząt: Bełech Jagoda, Berdzik Małgorzata, Biadun Maja, Czeryna Lena, Herc Anna, Kikut Gabriela, Paszko Marta, Pijanowska Maja, Policha Sandra, Stanibuła Maja, Sykała Anita, Szklarz Zuzanna, Świerczyńska Wiktoria. Opiekun- Jakub Czochra Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Piątek 12.04.2024
  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

   programie InstaLing dla szkół

   Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie

   Twoje Dane Twoja Sprawa

  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 613831