• ZT Zwierzyniacy
     • Ocal żabkę!

      11.04.2024

      Uczniowie klasy I b brali udział w akcji pomocy płazom - „Ocal żabkę”, organizowanej przez RPN. Z wielkim zaangażowaniem poszukiwali płazów na trasie Obrocz – Kosobudy. Mieli możliwość dokładnego poznania gatunków płazów występujących w naszej okolicy. Szczęście i pogoda sprzyjała, uratowano blisko 100 płazów. Dzieci z radością wypuściły je do pobliskiego stawu.

     • "ŚWIECIMY NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”- podsumowanie.

      11.04.2024

      Miesiąc autyzmu jest powszechnie obchodzony w kwietniu, jako kontynuacja przypadającego na 2 kwietnia Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Ma on na celu rozpowszechnianie wiedzy na temat tego zaburzenia, a także budowanie świadomości, zrozumienia i empatii społecznej. Z uwagi na to, że w tym roku 2 kwietnia przypadł w dzień wolny od zajęć szkolnych, akcja odbyła się w dniach 03.04-05.04.202r. Na znak z osobami autystycznymi uczniowie oraz nauczyciele założyli niebieskie ubrania. Na korytarzu szkolnym zaprezentowano tablice informacyjne oraz plakaty zachęcające do zrozumienia i akceptacji osób z autyzmem, a także wspierania działań na rzecz poprawy jakości życia tych osób. Budując empatyczną postawę u dzieci, sprawimy, że wyrosną z nich mądrzy dorośli!

     • Wycieczka do Chełma

      10.04.2024

      Pierwszy Dzień Wiosny, czyli 21 marca uczniowie klas: 4a 4,b, 4c oraz 5w i 6w wraz z wychowawczyniami spędzili w Chełmie. Najpierw zwiedzali kredowe podziemia, w których pojawił się Duch Bieluch. Następnie korzystali z atrakcji parku wodnego, m.in. ze zjeżdżalni, rwącej rzeki, toru ruchomych kamieni, tzw. „liści wodnych”, podwodnych gejzerów i wodnych masaży. Zrelaksowani i zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu powrócili do szkoły.

     • Gala stypendystów

      03.04.2024

      25 marca bieżącego roku w Centrum Kultury Filmowej ”Stylowy” w Zamościu odbyła się uroczysta Gala stypendystów programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Wśród beneficjentów znalazł uczeń klasy 8a naszej szkoły, Adam Minkiewicz, który wraz ze swoim ojcem pojawił się na tej uroczystości. Obecny był również opiekun dydaktyczny Adama, Sławomir Galarda. Program gali obejmował wręczenie listów gratulacyjnych oraz krótką część artystyczną. Gratulujemy Adamowi i życzymy innym uczniom podobnych sukcesów.

     • Konkurs wielkanocny z języka angielskiego dla klas drugich

      27.03.2024

      22 marca bieżącego roku uczniowie klas drugich na lekcjach języka angielskiego wykonywali plakat wielkanocny. Niektórzy pracowali w parach, inni wybrali pracę samodzielną. Pomysłów i technik plastycznych było co niemiara. Uczniowie wykazali się pomysłowością i oryginalnością, co przełożyło się na otrzymane oceny (w zdecydowanej większości szóstki). Ponadto ich prace zostały ocenione przez jury i w każdej klasie wybrano najciekawsze prace zarówno pod względem językowym, jak i plastycznym, przyznano również wyróżnienia. Autorzy docenionych prac otrzymali upominki rzeczowe i część plakatów została wyeksponowana na parterze naszej szkoły (wejście do łącznika).

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Piątek 12.04.2024
  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

   programie InstaLing dla szkół

   Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie

   Twoje Dane Twoja Sprawa

  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 613894