• Wakacje
   • Wakacje
   • ZT Zwierzyniacy
     • Kolejny sukces naszych piłkarek ręcznych❗️❗️❗️🤾‍♀️

      09.05.2024

      Uczennice klasy VII sportowej wywalczyły II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. 🥈🤗 W dniu 23.02.24r. w Kraśniku odbył się wojewódzki finał rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 6 najlepszych zespołów z rejonów województwa lubelskiego: SP Zwierzyniec, SP Lublin, SP Łuków, SP Ryki, SP Chełm, SP Biłgoraj. 🏆 👉Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Herc Anna Bełech Jagoda Paszko Marta Stanibuła Maja Czeryna Lena Pijanowska Maja Szklarz Zuzanna Kikut Gabriela Sykała Anita Policha Sandra Opiekunowie: Jakub Czochra, Milena Czochra Ogromne brawa dla wszystkich zawodniczek👏🤾‍♀️

     • Niedzielna kwesta na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych POLA NADZIEI

      09.05.2024

      ,,Pola Nadziei” to żonkilowa akcja, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób nieuleczalnie chorych oraz pozyskanie funduszy na działalność Hospicjum. Dnia 5 maja 2024r wolontariusze/uczniowie Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu pod opieką Pań: Anny Bołociuch, Aleksandry Oleszkiewicz, Małgorzaty Czochra-Welsyng i Grażyny Padyasek wzięli udział w kweście na rzecz Hospicjum Santa Galla. Kwesty odbyły się przed i po niedzielnych Mszach Świętych przy Kościołach w Zwierzyńcu oraz Kaplicy w Obroczy i w Sochach. Każdy mógł wrzucić do puszki dowolny datek, a w zamian otrzymał wykonany przez wolontariuszy żonkil, który jest symbolem ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. Chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli oraz księżom z naszej parafii za pomoc w przeprowadzeniu kwesty oraz datki złożone na ten szczytny cel. Z roku na rok coraz bardziej przekonujemy się, jak ważna jes

     • OGŁOSZENIE

      09.05.2024

      Dnia 6-7 czerwca 2024 r. w naszej szkole będzie organizowana Loteria Fantowa - Kilometry Dobra, z której zyski będą przekazane na potrzeby Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

      W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie

      FANTÓW NA LOTERIĘ.

     • OBCHODY ŚWIĘTA 3 MAJA

      03.05.2024

      Środowiskowe obchody Święta Konstytucji odbyły się 3 maja. Rozpoczęło je spotkanie przy pomniku na skrzyżowania ulic: Zamojskiej i Biłgorajskiej. Tam wydarzenia z 1791 roku przypomnieli przedstawiciele gminnych władz i zaproszeni goście. Następnie delegacje złożyły pod pomnikiem wieńce i kwiaty. Potem w kościele parafialnym odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczennic szkoły podstawowej. Zaprezentowały one montaż słowno- muzyczny poświęcony Konstytucji 23 Maja. Piątkową uroczystość zakończyła msza święta w intencji ojczyzny.

     • Turniej ekologiczny klas I

      26.04.2024

      Uczniowie kasy I a i I b brali udział w turnieju ekologicznym - Konkurs pełen radości – ekologia na wesoło - przeprowadzonym w nowo otwartej pracowni przyrodniczej. Uczniowie wykazali się podczas gier i zabaw edukacyjnych zdobytą wiedzą przyrodniczą i ekologiczną. Zgodnie współpracowali podczas konkurencji grupowych. Z zaangażowaniem budowali z klocków magnetycznych farmy ekologiczne. Klocki zakupione zostały w ramach programu #laboratoriaprzyszłości.

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Sobota 13.07.2024
  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

   programie InstaLing dla szkół

   Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie

   Twoje Dane Twoja Sprawa

  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 711538