• ZT Zwierzyniacy
     • Wycieczka wyjazdowa

      18.06.2023

      14 czerwca przedszkolaki z grupy 0a i 0b były na wycieczce wyjazdowej 🚎. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Hodowli alpak 🦙🦙🦙 w Zaburzu. Dużo radości i zachwytu przyniosło dzieciom głaskanie i karmienie zwierząt. Poznały ciekawostki o hodowli alpak, oglądały w jaki sposób powstaje wełna - od strzyżenia do przędzenia runa na kołowrotku. Następna atrakcja wycieczki to Gospodarstwo Pasieczne Ulik w Mokrymlipiu. W zagrodzie edukacyjnej przedszkolaki z wielką uważnością i zainteresowaniem słuchały ciekawostek o życiu pszczół 🐝🐝🐝i pracy pszczelarza. Zwiedziły skansen pszczelarski gdzie zobaczyły zabytkowe ule położone w przepięknym otoczeniu przyrody a szczególnie roślin miododajnych🌺🪻🌼. Ciekawym miejscem, w którym dzieci mogły chwilę odpocząć i zrelaksować się był domek do apiterapii 🍯 oraz obserwacja pszczół 🐝🐝🐝 w oszklonym ulu. Wycieczka była bardzo ciekawa i dostarczyła niepowtarzal

     • Dni otwarte Nadleśnictwa Zwierzyniec

      18.06.2023

      W dniu 15.06.2023r. uczniowie klasy Ia i Ib uczestniczyli w Dniu otwartym Nadleśnictwa Zwierzyniec. Dzieci realizowały zadania dotyczące roślin i zwierząt leśnych przez sześć różnych stanowisk i zbierali pieczątki za poprawne wykonanie zadania. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał ciekawe upominki. Na zakończenie wszyscy udali się na pyszny poczęstunek. Z nową wiedzą i zadowoleniem wróciliśmy do szkoły. Zajęcia były bardzo interesujące.

     • Las nocą

      18.06.2023

      W dniu 15 czerwca 2023r. nagodzeni uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Las nocą”. Konkurs organizowany był przez Nadleśnictwo Zwierzyniec. Wzięło w nim udział 14 placówek oświatowych. Komisja, uznając wysoki poziom prac plastycznych, zdecydowała, że należy przyznać również wyróżnienia. W kategorii wiekowej 6-8 lat: I miejsce -Szymon Olejko z klasy IIb II miejsce –Hanna Ciupik z klasy II b, Wyróżnienie: Oliwier Olejko z klasy IIb, W kategorii wiekowej 9-12 lat: I miejsce -Tobiasz Madej z klasy Vb II miejsce- Oliwier Wacławski z klasy Va, Wyróżnienia: Kuba Ożga z klasy Vb, Oliwia Łoś z klasy IVb, W kategorii wiekowej 13-14 lat, I miejsce- Marta Paszko z klasy VIa, II miejsce- Damian Kochmański z klasy VIb, III miejsce -Lena Czeryna z klasy VIb, Wyróżnienia: Anita Sykała z klasy VIb, Wojciech Góra z klasy VIb, Po rozdaniu nagród i pocz

     • Ślady Powstania Styczniowego – Historia i Pamięć

      15.06.2023

      Uczniowie klasy 7a wzięli udział w konkursie literacko- plastycznym „Ślady Powstania Styczniowego – Historia i Pamięć”. Cezary Dębski i Adam Minkiewicz napisali wiersze poświęconym postaciom związanym z powstaniem styczniowym w naszej okolicy. Martyna Antosz wykonała pracę w technice rysunkowej poświęconej bitwie pod Panasówką oraz jej dowódcy Marcinowi Borelowskiemu.Konkurs cieszył się dużą popularnością. Wzięło w nim udział 537.Dziękujemy uczniom za udział w tym konkursie. Prace Czarka, Adama i Martyny uczciły pamięć Bohaterów powstania styczniowego, przypominając o ich poświęceniu. Opiekę nad uczniami sprawowała nauczycielka historii- Ewa Grudewicz.

     • Nowa pracownia OZE

      14.06.2023

      Nasza szkoła uzyskała dofinansowanie na wyposażenie pracowni OZE. Wzięliśmy udział w Konkursie "Ekopracownia - zielone serce szkoły" ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

      Gratulujemy i cieszymy się. Do zobaczenia w nowej pracowni OZE.

     • Ib - zajęcia z edukacji przyrodniczej z oklularami VR

      13.06.2023

      W dniu 06.06.2023r. uczniowie klasy Ib na zajęciach z edukacji przyrodniczej wykorzystywali okulary VR pozyskane przez szkołę w ramach Projektu Laboratoria Przyszłości. Podczas zajęć dzieci poznawały zwierzęta egzotyczne z różnych kontynentów i środowisko ich życia oglądając filmy ,,Las w Tajlandii", ,,Nurkowanie z rekinami", ,,Słonie kąpiące się w rzece", ,,Spacer z lwami". Obejrzały również zbiory zdjęć przedstawiające ,,Wpływ człowieka na środowisko przyrodnicze. Uczniowie byli bardzo zaciekawieni zdobywaniem wiedzy dzięki nowoczesnej technologii.

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Niedziela 10.12.2023
  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 490440