• ZT Zwierzyniacy
     • Piesza wycieczka ścieżką "Przez las Cetnar"

      25.09.2023

      13 września uczniowie klasy 5b wybrali się na pieszą wycieczkę ścieżką „Przez las Cetnar” . „Las Cetnar” to jeden z większych i bardziej zwartych kompleksów leśnych na terenie Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego. Jego usytuowanie na lessowych wzniesieniach porozcinanych licznymi wąwozami dodają temu miejscu dodatkowego uroku. W drzewostanie dominuje buk i jodła z niewielką domieszką sosny, grabu, osiki, klonu zwyczajnego. W czasie wycieczki dużym wzięciem cieszyła się pieczona na ogniu kiełbaska.

     • Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej

      19.09.2023

      Od października br. rozpoczynamy w naszej szkole pilotażowy program profilaktyczny dla dzieci i młodzieży - Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej.

      Są to cykliczne, bezpłatne zajęcia, prowadzone przez psychologa w małej grupie, mające na celu budowanie zasobów psychicznych u dzieci i młodzieży, poprawę samooceny, kształtowanie poczucia własnej wartości i wzmacnianie odporności psychicznej. Aktualna edycja projektu przewidziana jest na 2 lata i obejmuje klasy II oraz IV. Grupa na każdym z poziomów wiekowych liczyć będzie maksymalnie 12 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

     • Szkoła Pełna Talentów

      19.09.2023

      W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w projekcie Szkoła Pełna Talentów organizowanym przez Lidl Polska. Projekt polega na zdobywaniu kuponów - Talenciaków - podczas zakupów w sieci Lidl, a następnie rejestrowanie ich na stronie Lidl.pl dla naszej szkoły lub wrzucaniu do pudełek umieszczony h przy obu głównych wejściach do szkoły. Akcja potrwa do 10.11.2023r. Po tym terminie szkoła wumieni Talenciaki na nagrody.Zapraszamy do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w akcji.Samorzad Uczniowski,Psycholog - Sabina Siegieda

     • Otwarcie pracowni OZE

      18.09.2023

      28 września w naszej szkole otwarta ma zostać pracownia OZE. Posiadać ma ona pomoce dydaktyczne i wyposażenie pozwalające na naukę o odnawialnych źródłach energii. Korzystać z niej będą też uczniowie innych szkół, przedszkolaki, dzieci z Ukrainy oraz uczniowie miejscowego technikum. Pozwoli ona na poszerzanie wiedzy uczniów na temat OZE, na temat zagrożeń klimatycznych i będzie promować wykorzystywanie zielonej energii. Informacje nabyte przez uczestników zajęć mogą być przekazywane dalej, do rodzin i środowiska, co wpłynie na poziom świadomości o zagrożeniach klimatycznych i ich rozwiązaniach u okolicznych mieszkańców. Uważam, że ta pracownia to dobrze wydane pieniądze, gdyż uczy tego, co w dzisiejszym świecie jest niezwykle ważne. Wojciech Góra, uczeń klasy 7b Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu

     • Zajęcia dodatkowe

      17.09.2023

      W ramach Projektu #LaboratoriaPrzyszłości na zajęciach rewalidacyjnych wykorzystano klocki magnetyczne POLYDRON. Uczeń miał możliwość doskonalić motorykę małą, kreatywność, cierpliwość oraz zdolność logicznego myślenia.

     • Dwunasta edycja Narodowego Czytania

      07.09.2023

      Szanowni Państwo,serdecznie zapraszamy do udziału w dwunastej edycji Narodowego Czytania, którego lekturą jest „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej - jeden z najważniejszych utworów literatury polskiej, podejmujący tematykę Powstania Styczniowego, którego 160–lecie obchodzone jest w 2023 roku.

      Fragmenty powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej zaprezentowane zostaną 9 września 2023 roku wśród przepięknego roztoczańskiego krajobrazu - w okolicach Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu oraz urokliwego Parku Zwierzyńczyk. Wydarzenie będzie miało charakter spektaklu plenerowego, który rozpocznie się o godz. 16:00 przed zwierzynieckim technikum.

     • Harmonogram dowozów uczniów

      04.09.2023

      Harmonogram dowozów uczniów Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcuw roku szkolnym 2023/24Rano:

      Wólka Wieprzecka 7:24

      Kosobudy 7:27

      Obrocz 7:34

      Sochy 7:20

      Żurawnica 7:20

      Topólcza, Turzyniec 7:20

      Po lekcjach:I kurs: Obrocz, Kosobudy, Wólka Wieprzecka 14:16

      Sochy, Żurawnica13:30

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Poniedziałek 11.12.2023
  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 490500