• ZT Zwierzyniacy
     • Wycieczka do ZOO

      02.06.2023

      Klasy Ia i Ib w dniu 17.05.2023r. były na wycieczce w zamojskim ZOO. Uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pt. Garnitury zwierząt- ,,Co zwierz na grzbiecie nosi". Następnie wyruszyliśmy na zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Poznawaliśmy zwierzęta mieszkające w ZOO, które pochodzą z różnych kontynentów. Dzieci rozszerzyły swoją wiedzę o zwierzętach egzotycznych. Wycieczka była udana, wszyscy wrócili zadowoleni.

     • Wirtualna strzelnica

      29.05.2023

      W poniedziałek 22 maja klas VI a odwiedziła wirtualną strzelnicę w Technikum im. Jana Zamojskiego w Zwierzyńcu. Wszyscy uczniowie, po dokładnym zapoznaniu z wyposażeniem strzelnicy i szczegółowym instruktażu, mieli możliwość wykonania strzelania treningowego przy użyciu zarówno broni krótkiej Glock 19, jak i karabinku HK 416. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji za możliwość wypróbowania swoich umiejętności strzeleckich, a Panu Marcinowi Sztejmerowi za fachowe przeszkolenie i cenne rady.

     • Konstytucja 3-go maja - sprawozdznie

      15.05.2023

      Zdjęcia ze szkolnej akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go maja wykonywała aparatem cyfrowym otrzymanym przez szkołę z programu Laboratoria Przyszłości uczennica kl. VIb Wiktoria Pieczykolan Zdjęcia te posłużyły uczniom klas VIII i VI do wykonania prezentacji, która miała być sprawozdaniem z w.w uroczystości. Jedną z ciekawszych prac jest prezentacja wykonana przez Zuzannę Szkalrz.

      Iwona Gałecka

     • Konkurs matematyczny - smaczna nagroda

      15.05.2023

      Dnia 21 kwietnia w naszej szkole, został przeprowadzony konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych. Po zaciętej i wyrównanej walce, zwycięzcami zostali uczniowie z klasy Vb. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca było wyjście całą klasą na pizzę do wybranej restauracji. Oto jak uczniowie pałaszowali zwycięstwo. Wszyscy jednogłośnie uznali, że warto się uczyć i brać udział w konkursach. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców.

     • W krainie mszarów i szuwarów

      15.05.2023

      08.05.2023 r. uczniowie klasy Vb wybrali się na wycieczkę do Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego przy RPN w Zwierzyńcu w ramach V edycji pakietu działań edukacyjnych pt. "W krainie mszarów i szuwarów" realizowanego w ramach 5-letniego projektu: "Ochrona gatunków i siedlisk Natura 2000 na obszarze Roztoczańskiego Parku Narodowego". W muzeum, uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy i bardzo uważnie obejrzeli film o mszarach i szuwarach. Po filmie, każda z grup odpowiadała na pytania, przygotowane przez panią przewodnik. Następnie udaliśmy się na spacer nad stawy Echo, gdzie czekał dalszy ciąg konkurencji. Zadanie wymagało od uczniów zgrania się i wspólnego dogadania, gdyż wygrywała drużyna, która przeniosła jak najwięcej wody. Na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali upominki rzeczowe, które przekazała pani przewodnik.

     • Niedzielna zbiórka na Hospicjum Santa Galla koło Zamościa – POLA NADZIEI

      12.05.2023

      W dniu 07.05.2023r odbyła się kwesta niedzielna prowadzona przez wolontariuszy/uczniów pod opieką pań: Anny Bołociuch, Aleksandry Oleszkiewicz i Grażyny Padyasek. Kwesty odbyły się przed i po niedzielnych Mszach Świętych przy Kościołach w Zwierzyńcu oraz Kaplicy w Obroczy i w Sochach. Wolontariusze kwestowali w żółtych koszulkach na cele charytatywne na rzecz Hospicjum Santa Galla. Każdy mógł wrzucić do puszki dowolny datek, a w zamian otrzymał wykonany przez wolontariuszy żonkil, które są symbolem ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. "Pola Nadziei” to żonkilowa akcja, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób nieuleczalnie chorych oraz pozyskanie funduszy na działalność Hospicjum. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję.

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Niedziela 10.12.2023
  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 490438