• ZT Zwierzyniacy
     • Zwycięzcy Akcji Góra Grosza

      02.05.2023

      Uczniowie klasy Ia zajęli I miejsce w akcji charytatywnej ,,Góra grosza", zebrali 5884 monety. Otrzymali nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców, było to wyjście na pizzę do Karczmy Młyn oraz pamiątkowy dyplom i drobne upominki. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze smacznego poczęstunku. Maria Pić Dominika Brodziak

     • Konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych

      02.05.2023

      Dnia 21 kwietnia w naszej szkole, został przeprowadzony konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych. Wzięli w nim udział przedstawiciele klasy Va, Vb i Vw. Uczniowie rozwiązywali różne zadania, łamigłówki i rebusy matematyczne. Po zaciętej i wyrównanej walce, zwycięzcami zostali uczniowie z klasy Vb. Drugie miejsce zajęła klasa Va, trzecie klasa Vw. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest wyjście całą klasą na pizzę do wybranej restauracji. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców. Konkurs przeprowadzili nauczyciele matematyki p. Magdalena Kryszczuk i p. Mirosław Dziwota. W komisji konkursowej zasiadały p. wicedyrektor Katarzyna Małyszek i p. Milena Czochra. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

     • Lekcje z okularami VR

      02.05.2023

      W ramach Dnia Nowej Technologii w Edukacji 28 kwietnia 2023 r. w klasach I-III na zajęciach z edukacji przyrodniczej zostały wykorzystane okulary VR pozyskane przez szkołę z Projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę o bogactwie flory i fauny leśnej, ochronie środowiska przyrodniczego w różnych lasach na różnych kontynentach. Obejrzeli przez okulary VR zbiory zdjęć pt. „Siedlisko na dnie lasu”, „Las brazylijski”, Las tajlandzki” ,,Cztery pory roku". Wszyscy byli bardzo zainteresowani i zafascynowani wiedzą zdobytą dzięki nowej technologii. Było dużo nauki i zabawy Agata Bucka

     • Drodzy uczniowie klas VIII!!!

      02.05.2023

      Jesteśmy szkołą ze 100 letnią tradycją. Kształcimy kolejne pokolenia młodych ludzi, otwartych i ciekawych świata. Absolwentów naszej szkoły Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 "Elektryka" przygotowujemy do podjęcia studiów na kierunkach politechnicznych i uniwersyteckich. Dajemy możliwość zdobywania licznych certyfikatów zawodowych oraz realizacji swoich marzeń i pasji.

     • Akcja Żonkile

      02.05.2023

      W ramach Akcji Żonkile, czyli 80. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, nauczycielka Irena Staroń przeprowadziła lekcję historii w klasie 4 w oraz wraz z uczniami wykonała gazetkę tematyczną. Przy współpracy z Muzeum Polin odbyły się również zajęcia w klasach 3b i 8a. Uczniowie klasy 8a wykonali żonkile z papieru, symbol pamięci o powstaniu w getcie warszawskim.

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Poniedziałek 11.12.2023
  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 490483