Witaj wiosno ukochana – cała w kwiaty już ubrana!
Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole przywitaliśmy w wyjątkowo radosnej, rozśpiewanej i roztańczonej atmosferze!
To wyjątkowe wydarzenie rozpoczął występ Zespołu Tańca Ludowego „Zwierzyniacy”, który zachwycił wszystkich tradycyjnymi, wiosennymi pieśniami i tańcami
Następnie szkolna scena należała do naszych uczniów – mogliśmy podziwiać piękne recytacje wierszy znanych poetów, a każda klasa zaprezentowała przygotowany przez siebie wiosenny utwór muzyczny
Na zakończenie tego pełnego uśmiechu dnia wyruszyliśmy w kolorowym, radosnym pochodzie ulicami Zwierzyńca
Serdecznie dziękujemy Pani Ani Korniluk, Panu Marianowi Hoduń oraz całemu Zespołowi Tańca Ludowego „Zwierzyniacy” za ogromne zaangażowanie, wsparcie i stworzenie tak wyjątkowej atmosfery
Podziękowania kierujemy również do naszych nauczycieli i rodziców za piękne przygotowanie utworów, wierszy oraz iście wiosennych strojów
To był dzień pełen energii, uśmiechu i prawdziwej wiosennej magii!